Team

 

Ons team van Career Specialists zijn verdeeld over onze drie specialisaties: Laboratorium, Procestechniek en Executive Recruitment.

Hieronder staat het team van Balans per vestiging:
Laboratorium Arnhem
Laboratorium Eindhoven
Laboratorium Leiden
Procestechniek Arnhem
Procestechniek Eindhoven
Executive Recruitment
Hoofdkantoor
 
 ​

Laboratorium Arnhem

 
 
Sandra Jonge Poerink
Vestigingsmanager
+31 88 89 00 830
sandra.jongepoerink@balans.nu
Aline Zwakenberg
Career Specialist
+31 88 89 00 847
aline.zwakenberg@balans.nu
Cecile Demont
Career Specialist
+31 88 89 00 837
cecile.demont@balans.nu
 
 
 
Bart Keeris
Career Specialist
+31 88 89 00 831
bart.keeris@balans.nu
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Arnhem
Bekijk de vacature
 

Laboratorium Eindhoven

 
Evi Opheij
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 843
Aleksandra Lobasenko
Career Specialist
T. +31 88 89 00 855
Pim Sauvé
Career Specialist
T. +31 88 89 00 842
pim.sauve@balans.nu
  
   
Esther Wijtzes-Hurkmans
Career Specialist
 
 
 

Laboratorium Leiden

Lianne Vedder- van Dam
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 850
lianne.vandam@balans.nu
Gorana Nikic
Career Specialist
T. +31 88 89 00 841
gorana.nikic@balans.nu
Elvy Doorman
Career Specialist
T. +31 88 89 00 836
 
 
Amber List
Career Specialist
T. +31 88 89 00 832
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Leiden
 
 
 
     
     

Procestechniek Arnhem

   
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Arnhem
Bekijk de vacature
   

Procestechniek Eindhoven

 
 
Evi Opheij
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 843
Kevin van der Welle
Career Specialist
T. +31 88 89 00 846
Caro Boesten
Career Specialist
T. +31 88 89 00 848
caro.boesten@balans.nu
 
 
Danique Mulder
Career Specialist
+31 88 89 00 845
danique.mulder@balans.nu
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Eindhoven
Bekijk de vacature
 

 Procestechniek Leiden

Lianne Vedder- van Dam
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 850
lianne.vandam@balans.nu
Janine Willems-Bauer
Career Specialist
T. +31 88 89 00 840
janine.willems-bauer@balans.nu
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Leiden
Bekijk de vacature

Executive Recruitment

 
Lianne Vedder- van Dam
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 850
lianne.vandam@balans.nu
Evi Opheij
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 843
 

Hoofdkantoor

Erik Ester
Algemeen Directeur
T. +31 88 89 00 888
erik.ester@balans.nu
Petra van Bommel
Medewerker Financiële
Administratie
T. +31 88 89 00 823
petra.vanbommel@balans.nu
Patrick de Haan
Procesoptimalisator
T. +31 88 89 00 839
patrick.dehaan@balans.nu  
 
Noortje Polman
Medewerker Communicatie
T. +31 88 89 00 827
noortje.polman@balans.nu 
Ada van Splunter
P&O Adviseur
T. +31 88 89 00 825
ada.vansplunter@balans.nu
Daniëlle Kanters
Medewerker P&O
T. +31 88 89 00 822
danielle.kanters@balans.nu
     
Wil jij ons team versterken?
Coördinator Staf
Bekijk de vacature
Wil jij ons team versterken?
Key Accountmanager
Bekijk de vacature