Team

Ons team van Career Specialists zijn verdeeld over onze drie specialisaties: Laboratorium, Procestechniek en Executive Recruitment.

Hieronder staat het team van Balans per vestiging:
Laboratorium Arnhem
Laboratorium Eindhoven
Laboratorium Leiden
Procestechniek Arnhem
Procestechniek Eindhoven
Executive Recruitment
Hoofdkantoor
 
 

Laboratorium Arnhem

 
Karen Schellens
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 829
karen.schellens@balans.nu
Sterre Galesloot
Career Specialist
T. +31 88 89 00 830
sterre.galesloot@balans.nu
Berry Willemsen
Career Specialist
T. +31 88 89 00 847
berry.willemsen@balans.nu
     
Jessica van Delden
Career Specialist
T. +31 88 89 00 831
jessica.vandelden@balans.nu
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist
meer informatie
 

Laboratorium Eindhoven

 
Sandra van den Heuvel
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 821
sandra.vandenheuvel@balans.nu
Evi Opheij
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 843
Daniëlle Kanters
Career Specialist

T. +31 88 89 00 835
     
Pim Sauve
Career Specialist
T. +31 88 89 00 842
pim.sauve@balans.nu
Kirsten Muller
Career Specialist
T. +31 88 89 00 855
kirsten.muller@balans.nu
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist
meer informatie

Laboratorium Leiden

Lianne Vedder- van Dam
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 850
lianne.vandam@balans.nu
Evelien Luijt
Senior Career Specialist
T. +31 88 89 00 836
evelien.luijt@balans.nu   
Patrick de Haan
Career Specialist
T. +31 88 89 00 839
patrick.dehaan@balans.nu
 
Jellien Kiers
Senior Career Specialist
T. +31 88 89 00 838
jellien.kiers@balans.nu
Gorana Nikic
Career Specialist
T. +31 88 89 00 841
gorana.nikic@balans.nu
Ruud Verheijde
Career Specialist
T. +31 88 89 00 832
ruud.verheijde@balans.nu
   
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist
meer informatie
   

Procestechniek Arnhem

 
Karen Schellens
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 829
karen.schellens@balans.nu
Faar Madjdian
Career Specialist
T. +31 88 89 00 844
faar.madjdian@balans.nu
Erik van der Meij
Career Specialist
T. +31 88 89 00 837
erik.vandermeij@balans.nu
   
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist
   

Procestechniek Eindhoven

 
 
Sandra van den Heuvel
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 821
sandra.vandenheuvel@balans.nu
Evi Opheij
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 843
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist
meer informatie

 

 

 

 

 

 

 Procestechniek Leiden

 

Lianne Vedder- van Dam
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 850
lianne.vandam@balans.nu
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist
meer informatie

 

Executive Recruitment

 
 
 
Karen Schellens
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 829
karen.schellens@balans.nu
   
 
     
 
 
 

Hoofdkantoor

Erik Ester
Algemeen Directeur
T. +31 88 89 00 888
erik.ester@balans.nu
Pieter Reitsma
Manager Staf
T. +31 88 89 00 822
pieter.reitsma@balans.nu
Judith Gopal
Procesoptimalisator
T. +31 88 89 00 824
judith.gopal@balans.nu
 
Petra van Bommel
Medewerker Financiële Administratie
T. +31 88 89 00 823
petra.vanbommel@balans.nu
Mira den Ridder
Medewerker P&O
T. +31 88 89 00 849
mira.denridder@balans.nu
Ada van Splunter
P&O Adviseur
T. +31 88 89 00 825
ada.vansplunter@balans.nu
     
Sandra Rorije
Adviseur Marketing en Communicatie
T. +31 88 89 00 828
Ester Renema
Key Account Manager
T. +31 88 89 00 833
ester.renema@balans.nu