Team

 

Ons team van Career Specialists zijn verdeeld over onze drie specialisaties: Laboratorium, Procestechniek en Executive Recruitment.

Hieronder staat het team van Balans per vestiging:
Laboratorium Arnhem
Laboratorium Eindhoven
Laboratorium Leiden
Procestechniek Arnhem
Procestechniek Eindhoven
Executive Recruitment
Hoofdkantoor
 
 ​

Laboratorium Arnhem

 
 
Eveliene Vink
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 830
Berry Willemsen
Career Specialist
T. +31 88 89 00 847
berry.willemsen@balans.nu
Cindy Scheffer-Shabib
Career Specialist
T. +31 88 89 00 837
     
Michèle Janssen
Career Specialist
T. +31 88 89 00 829
michele.janssen@balans.nu 
 
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Arnhem
Bekijk de vacature
 

Laboratorium Eindhoven

 
Evi Opheij
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 843
Aleksandra Lobasenko
Career Specialist
T. +31 88 89 00 855
Pim Sauvé
Career Specialist
T. +31 88 89 00 842
pim.sauve@balans.nu
      
Minke Peters
Stagiaire Career Specialist
T. +31 88 89 00 835
 
 
 

Laboratorium Leiden

Lianne Vedder- van Dam
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 850
lianne.vandam@balans.nu
Patrick de Haan
Senior Career Specialist
T. +31 88 89 00 839
patrick.dehaan@balans.nu
Gorana Nikic
Career Specialist
T. +31 88 89 00 841
gorana.nikic@balans.nu
   
Elvy Doorman
Career Specialist
T. +31 88 89 00 836
 
 
 
 
     
     

Procestechniek Arnhem

 
 
   
Eveliene Vink
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 830
Patrick Keijzer
Career Specialist
T. +31 88 89 00 844
Patrick.Keijzer@balans.nu 
 
 
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Arnhem
Bekijk de vacature
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Procestechniek Eindhoven

 
 
Evi Opheij
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 843
 
Kevin van der Welle
Career Specialist
T. +31 88 89 00 846

 
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Eindhoven
Bekijk de vacature
 
 

 Procestechniek Leiden

 

Lianne Vedder- van Dam
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 850
lianne.vandam@balans.nu
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Leiden
Bekijk de vacature

 

Executive Recruitment

 
 
 
 
Lianne Vedder- van Dam
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 850
lianne.vandam@balans.nu
Evi Opheij
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 843
 

Hoofdkantoor

Erik Ester
Algemeen Directeur
T. +31 88 89 00 888
erik.ester@balans.nu
Pieter Reitsma
Manager Staf
T. +31 88 89 00 822
pieter.reitsma@balans.nu
Judith Gopal
Procesoptimalisator
T. +31 88 89 00 824
judith.gopal@balans.nu
 
Petra van Bommel
Medewerker Financiële Administratie
T. +31 88 89 00 823
petra.vanbommel@balans.nu
Ada van Splunter
P&O Adviseur
T. +31 88 89 00 825
ada.vansplunter@balans.nu
Zischa Bijron
Adviseur Marketing & Communicatie
T. +31 88 89 00 828
     
Remco Kollen
Key Accountmanager
T. +31 88 89 00 833
remco.kollen@balans.nu 
 
Noortje Polman
Medewerker P&O
T. +31 88 89 00 827
noortje.polman@balans.nu