Ons team

Bekijk ons complete team

Arnhem

Laboratorium

Sandra Jonge Poerink
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 830
sandra.jongepoerink@balans.nu
Aline Zwakenberg
Senior Career Specialist
T. +31 88 89 00 847
aline.zwakenberg@balans.nu
Senta Tanke
Career Specialist
T. +31 88 89 00 836
senta.tanke@balans.nu

 

 
 
Lonneke van der Vossen
Career Specialist
T. +31 88 89 00 837
lonneke.vandervossen@balans.nu 
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Arnhem
Bekijk de vacature
 

Procestechniek

 

 
Sandra Jonge Poerink
Vestigingsmanager
+31 88 89 00 830
sandra.jongepoerink@balans.nu
   

Eindhoven

Laboratorium

Pim Sauvé
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 842
pim.sauve@balans.nu
Sara van Beurden
Career Specialist
T. +31 88 89 00 855
sara.vanbeurden@balans.nu
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Eindhoven
Bekijk de vacature

Procestechniek

   

Pim Sauvé
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 842
pim.sauve@balans.nu
Danny Kaniz
Career Specialist
T. +31 88 89 00 824
Sebastiaan Loriaux
Career Specialist
T. +31 88 89 00 845

   
Wil jij ons team versterken?
Senior Career Specialist in Eindhoven
Bekijk de vacature
   

Leiden

 

 

Laboratorium

 

 

Anne Jet Holtrop
Vestigingsmanager
T. +31 88 89 00 840
annejet.holtrop@balans.nu
Amber List
Career Specialist
T. +31 88 89 00 832
amber.list@balans.nu
Sander van der Windt
Career Specialist
T. +31 88 89 00 841
sander.vanderwindt@balans.nu

   
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Leiden
Bekijk de vacature
   

Procestechniek

 
 

 

Anne Jet Holtrop
Vestigingsmanager
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Leiden
Bekijk de vacature
 

Rotterdam

Laboratorium

   

 
 
Anne Jet Holtrop
Vestigingsmanager
Anel Kustura
Career Specialist
T. +31 88 89 00 856
anel.kustura@balans.nu
Camiel Aarents
Career Specialist
T. +31 88 89 00 848
camiel.aarents@balans.nu

   
Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Rotterdam
Bekijk de vacature
   

Procestechniek

 

 

 

 

Wil jij ons team versterken?
Career Specialist in Rotterdam
Bekijk de vacature
   

Hoofdkantoor

Erik Ester
Algemeen Directeur
T. +31 88 89 00 888
erik.ester@balans.nu
Lianne Vedder - van Dam
Operationeel Manager
T. +31 88 89 00 850
lianne.vandam@balans.nu
Maaike Jonge Poerink
Commercieel Manager

Petra van Bommel
Medewerker Financiële
Administratie
T. +31 88 89 00 823
petra.vanbommel@balans.nu

Ada van Splunter
P&O Adviseur
T. +31 88 89 00 825
ada.vansplunter@balans.nu

Matthijs de Ruig
Medewerker P&O
T. +31 88 89 00 828
matthijs.deruig@balans.nu

 

 

Tom Hegeman
Online Marketeer
T. +31 88 89 00 822
tom.hegeman@balans.nu
Sven Venhovens
Afstudeerstagiair P&O
T. +31 88 89 00 827